Stolarka PVC

Okna GT Standard Ideal 4000

Są uniwersalne w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno i wielorodzinnego, jak również w przypadku renowacji. Mocna konstrukcja profili o głębokości zabudowy 70 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach.

Oryginalne i harmonijne wzornictwo oraz kolorystyka profili firmy ALUPLAST w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych dają nieograniczone możliwości kreowania własnego pomysłu na okna i podkreślenia własnego stylu. Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach w wersji niezlicowanej to gwarancja ponadczasowej elegancji.

W przypadku renowacji, gdzie często nie ma możliwości powiększenia otworu okiennego, istotną zaletą jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła. Wielokomorowa budowa to gwarancja wysokiej izolacyjności cieplnej i akustycznej.

Okna GT Komfort Ideal 7000

Są oparte na energooszczędnym profilu firmy Aluplast IDEAL 7000. System przeznaczony jest dla klientów, ceniących wysoką energooszczędność. Głębokość zabudowy wynosząca 85mm oraz sześciokomorowa budowa profilu daje gwarancję najwyższych standardów termiczno-akustycznych.

Nowatorskie rozwiązania architektoniczne wymagają zastosowania nowych standardów funkcjonalności i estetyki. Wychodząc im naprzeciw, przez zastosowanie Profilu Ideal 7000, uzyskany został efekt synergii między nowatorskim rozwiązaniem, a tendencją uzyskania wysokiego poziomu energooszczędności.

Okna posiadają dużą komorę w profilu z solidnym wzmocnieniem stalowym, dające gwarancję stabilności ramy. Dodatkowo zastosowano system uszczelnienia zewnętrznego, przez co osiągnięto efekt lepszej szczelności.

Zastosowanie szerokiej gamy listew przyszybowych daje możliwość dodatkowej stylizacji oraz uzyskania rozwiązań, które usatysfakcjonują najbardziej wyszukane gusta klientów.

Okna GT Prestige Ideal 8000
to ciepło, cisza, piękno…

Są oparte na najnowszym profilu firmy ALUPLAST IDEAL 8000. Dzięki tej technologii osiągają wysokie parametry cieplne i akustyczne w połączeniu w wysoką estetyką okien. Przeznaczone są dla klientów ceniących komfort, jakość oraz styl na najwyższym poziomie.

W oknach GT PRESTIGE IDEAL 8000 zastosowano klasyczną konstrukcję z dodatkowym uszczelnieniem środkowym, przez co osiągnięto efekt lepszej szczelności, a także poprawiono znacząco żywotność mechanizmów okuciowych, które w tzw. suchej komorze są odizolowane od warunków zewnętrznych.

Zobacz najnowsze realizacje